תכנון ועיצוב משרד בהתאם לסוג העסק

עיצוב משרד לרואי חשבון


עיצוב המשרד מתמקד ביצירת מקום רב לעבודה ולאחסון, משרד המשרה אווירה של חוכמה, של ידע ושל פתיחות הדדית מול הלקוחות. יש ליצור מערך עמדות עבודה רבות ונוחות וכן תאורה טבעית עד כמה שהמקום מאפשר. בשלבי התכנון אנו מביאים בחשבון שהמקום ילוּוה באווירה אלגנטית, ולכן ייעשה שימוש במרקמים מיוחדים תוך כדי חשיבה על משרד בעל מראה טוב, אך לא פחות חשוב – מעשי.

ההחלטות לגבי עיצוב המשרד יתחשבו הן בצרכיו וברצונותיו של בעלי המשרד, והן בשירותי המשרד והמסר שהוא מעוניין להעביר ללקוחותיו.

כל הפונקציות הניתנות במקום יכללו גישה מהירה ונוחה למטבח, לחדר האוכל ולשירותים, שימוקמו בעורף המשרד. כמה מהמקומות בחלל יש צורך להצניע, ולעומתם יש מקומות שברצוננו להבליט ולהדגיש, כגון דלפק השירות, משרדי היוקרה הפנימיים ופינות הישיבה והמתנה המיועדים ללקוחות.

עיצוב משרדי היי-טק


בנישה זו, שבה במיתוג החברה יש מן הדאגה לרווחת העובדים, נרצה ליצור תחושה של שייכות לעסק. העיצוב יכלול קווים מודרניים מינימליסטיים בהתאם לצרכי החברה, לצד שימוש בחלל המשרד לטובת העובדים. המשרד מיועד בעיקר לעובדים, ומכאן הצורך בשימוש של שירותים שונים שהמשרד יכול לספק. לדוגמה: אולם מפגשים מרווח ומהודר, חדר מנוחה להפגת מתחים וחדר אוכל מאובזר ברמה גבוהה לשירות העובדים.

המטרה היא לגרום לעובד להישאר במתחם המשרד כמה שיותר שעות ולייצר מוטיבציה חיצונית שתוביל למוטיבציה פנימית. העובד יהיה גאה ואסיר תודה על מקום עבודתו, וזאת מבלי לפגוע בטיב תפוקתו. המשרד שלנו עובד עם הצוות הטוב ביותר בתחומו. המתכננים הם שילוו אתכם בתהליך התכנון, החשיבה והיצירה, ואנו נקשר בינם לבין אנשי המקצוע המוציאים לפועל את התכנון והעיצוב בשטח.

עיצוב משרדי עורכי דין


כאשר מתחילים לתכנן סקיצה ראשונית למקום, יש להתייחס לאווירה שרוצים לשדר. בתכנון משרדים עורכי דין תושקע חשיבה באווירה רצינית ומכובדת אך עם זאת קלילה ובטוחה. הרושם הראשוני של המקום אשר מעניק תחושה של "אתה בידיים טובות". הכניסה מרשימה, הריהוט תואם לצרכים והאווירה הכללית נעימה אך ייחודית. הדרך שלנו לשמור על מודרניות היא סגנון נקי אך מתוחכם שיתאים למקום. אנו מביאים בחשבון את האפיונים הייחודיים למקום, את סוג ההתמחות של עורך הדין, את הצרכים, את מספר העובדים, את החזון של המשרד ואת הסגנון והטעם האופטימליים לעיצוב החלל.

משרדי פרסום וקונספט


עיקר ההתמקדות במשרדים להשכרה מתחום הפרסום הוא ביצירת אווירה דינמית וצעירה, אווירה שתתרום לחשיבה באמצעות עיצוב בדרכים ובפתרונות לא שגרתיים. המטרה היא ליצור סקרנות, אווירה מעניינת ומגרה את העין, אך עם זאת שאינה מסיחה את הדעת. השלב הראשוני מתחיל בהכרה ובשימוש של רעיונות מקוריים ובפרטים ייחודיים. כמובן שהכול אפשרי ומתקבל על הדעת בתכנון.

עיצוב חללי עבודה


כיום הטרנד החדש, שולט גם בישראל, חללי עבודה משותפים לבעלי מקצוע חופשי וסטארטפיסטים, מדובר על חממה הכוללת כל אבזור המפנק שמקום יכול להציע, בחלל מאובזר מא' ועד ת' פלוס, התשלום הוא פר שטח להשכרה לטווח קצר או ארוך, הקשרים העסקיים להם אתה נהנה איכותיים וקרוב אליכם, תכנון החלל והדגש בעיצוב פנים לכל אזור ואזור מתבצעת על ידי מעצב פנים, תוך הקפדה יתרה עבור Open Space משותף אשר גם בו ניתן לשכור עמדות עבודה.

החשיבה מחוץ לקופסה מתאפיינת באזורי הישיבה, בעיצוב הגרפי של הקירות, בשימוש בחיפויים מיוחדים ובמחיצות בעלות אופי ומוטיב שונה. כל אלה נועדו לייצור אווירה מפרה עבור העובדים, המבלים שעות על גבי שעות במשרדים ונדרשים לספק חומרים מגוונים ויצירתיים ללקוחות.

"החיים עוברים ומתקדמים קדימה, התעסקות עם העבר לא תשנה את העתיד"
ז'אן קלוד מקס