משרד אדריכלים המתמחה בעיצוב ובתכנון חללים מסחריים וברישוי עסקים

משרדנו הוא משרד אדריכלים צעיר ורענן המתמחה בתכנון ובעיצוב פנים קמעוני. אנו דוגלים בתפיסה האומרת כי עיצוב פנים לעסק הוא חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה השיווקית שלו, מעצים את חוויית הקנייה ואת תפיסת המרחב, ומדגיש את המותג. שירותינו כוללים רישוי עסקים מול כל הרשויות המקומיות בפריסה ארצית, ליווי ותכנון מטבחים לרישיון יצרן, הגשות היתרי בנייה, עיצוב ותכנון משרדים וכן שימושים חורגים.

קלוד אדריכלות נותן פתרונות החל משלב הרעיון והתקציב ועד גמר התכנון באופן המקצועי והמעמיק ביותר. צוות המשרד פועל בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע רבים, בהם מעצבי פנים, אדריכלים, מהנדסים, יועץ בטיחות, יועץ אינסטלציה, יועץ מיזוג אוויר, יועץ נגישות, מתכנן מערכות מזון וטכנולוג מזון.

אנו דוגלים בכך שהשירות הוא מעל הכול. אנו נעשה כל שביכולתנו לטפל בפרויקט באופן אישי, בדרך המקצועית ביותר ומתוך רצון כן לקדם ולזרז את הטיפול מבלי לפגוע במקצועיות. נוסף על כך, אנו שואפים לקִדמה ולחדשנות, ועל כן הצוות מתעדכן תדיר בטרנדים מעולם העיצוב בתחום הקמעוני ומשתדל להשתמש בחומרים ובטקסטורות חדשניים. צוות המשרד נבחר בקפידה ועבר השתלמויות וערבי עיון רבים על מנת שיהיה מוכן בכל עת לעבודה מיטבית מול הלקוח.

השירות והמקצועיות שלנו הם מעל למצופה. אנו מברכים את הלקוחות הבוחרים להיעזר בבעלי מקצוע מהתחום בכלל ועם משרדנו בפרט. 

ז'אן קלוד מקס הוא מייסד המשרד והבעלים של קלוד אדריכלות ועיצוב פנים.

בהיותנו משרד מוביל דעה, אנו מוכנים לעבור עמכם את התהליך המשמעותי הזה, כי השינוי החיצוני מתחיל מבפנים. ואשר על כן, לא ייעשה שום צעד בטרם הכרנו אתכם, את רצונותיכם ואת טעמכם על הצד הטוב ביותר. אצלנו לא תמצאו מקום לפשרות אלא פתרונות ממשיים.

"אני נהנה ללכת לעבודה, אמר: האדם מולי, כאשר הבוס שלו מעביד אותו קשה אך כבר מההתחלה מתייחס אליו כמנהל צוות"
לא ידוע