עיצוב ותכנון לתחום הקמעוני

Expand
1 האם יש כללים בעיצוב עסק?
כמובן, יש המון כללים בעיצוב בכלל, ובתחום התכנון בפרט, בעסק הכלל החשוב ביותר שאנו שמים עליו דגש הוא פונקציונאליות וניצול מקום, חלוקה נכונה ותכנון טוב, תהפוך כל מקום לנוח ובולט יותר, כאשר מתכננים עבור עסק יש לקחת בחשבון את הפרוגראמה ולתכנן בהתאם לצרכים ויצירת האווירה לה אנו שואפים בעסק.
Expand
2 מצאתי מקום, ואני בשלב חתימת חוזה, האם יש צורך בהתייעצות מול אדריכל?
כן, כחלק מתכנון נכון, אנו מייעצים ללקוחות שלנו לגבי צורה מועדפת ומקום אסטרטגי כל אחד ותחומו, כמובן שאנחנו מתמודדים בכל אתגר שהלקוחות מציבים לנו.
Expand
3 שכרתי מקום גדול יותר, אני חייב אדריכל?
חשוב שתבין, שלא חייב, אלה צריך עזרה של אדריכל, אם שכרת מקום גדול יותר זה אומר בעצם שאתה מתרחב, עלות אדריכל היא כסף קטן להחלטות חשובות גדולות אחרות שהוא יעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך, מה גם שמומלץ לראות את מראה המקום לפני הביצוע, הרבה יותר קל ופשוט למקם דברים בשרטוט, ואז לקבל החלטות.
Expand
4 מה שכר עבודה של משרד לאדריכלות ועיצוב פנים?
כל מקרה לגופו, בלי ספק ההחלטה הטובה ביותר שלך היא להיעזר בבעל מקצוע טוב, החיסכון הגדול שלך חהיה כאשר אתה שוכר את שירותינו, אנו נלווה אותך לאורך כל התהליך, נפנה אותך לכל בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים ובעלי ניסיון שאנו עובדים עמם. השכר משתנה בהתאם לגודל המקום ולדרישות הלקוח מהמשרד, תיצרו אתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"נקודת חן יש אחת, כמה נקודות חן זה נמשים"
עקרונות עיצוב הבית