מלאכת תכנון מטבחים ברישוי עסקים

למטבח נודעת השפעה ישירה על כל נושא הרישוי, הכלכלה וההתייעלות בעסק. מטבח המתוכנן היטב בהחלט יחסוך כסף רב לבעליו. ההתייעלות מתחילה בתכנון קפדני ונכון. תהליך התכנון מתבצע בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח. אנו מציגים ללקוח את כל קשת האפשרויות והעצות המקצועיות והמיטביות, אך הוא זה שמקבל בסופו של דבר את ההחלטה הנראית לו כמתאימה ביותר לחשיבה ולתפיסה שאותה הוא רוצה להנהיג

תכנון המטבח בהקמת עסק חדש מתחיל בראש ובראשונה בהבנת הלקוח, צרכיו ודרישותיו. הנדבך השני הוא אופי העסק וסוג המזון שיוגש בו. תקנות משרד הבריאות מחייבות כיום כל עסק מתחום המזון לעמוד בהן מתוקף חוק רישוי עסקים, ולעתים אף נלווית לכך דרישה לעמוד בתקנות של רישיון יצרן. במטבחים התעשייתיים מתייחסות רוב התקנות למטבח עצמו, האזור שבו הפעילות מרובה וקיים חשש אמתי לזיהום צולב. חשוב מאוד להבין שהאכיפה על עסקי המזון מצד משרד הבריאות מתגברת ומתהדקת משנה לשנה, ולעתים קרובות אנו עדים לסגירות של עסקים בעקבות צווי סגירה לעסקים מתחום המזון. הסיבה העיקרית לכך היא תכנון מטבח תעשייתי לעסק ללא ייעוץ מקצועי, דבר הגורר לעתים את בעל העסק לקנסות ולהוצאות כספיות בלתי צפויות בשל הצורך לשנות מיקומים של ציוד יקר או בשל רכישה של ציוד מקצועי נוסף.

"הלב הפועם של עסקי המזון"


למטבח נודעת השפעה ישירה על כל נושא הרישוי, הכלכלה וההתייעלות בעסק. מטבח המתוכנן היטב בהחלט יחסוך כסף רב לבעליו. ההתייעלות מתחילה בתכנון קפדני ונכון. כל פעולה הדורשת מאמץ כפול מבזבזת לעסק משאב יקר – משאב הזמן – והדבר מתבטא במישרין ובעקיפין בבזבוז כסף. משרדנו, נוסף על התכנון, מייעץ אפוא גם בכל הנוגע לציוד איכותי ומקצועי המתאים ביותר לעסק.

תהליך התכנון מתבצע בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח. אנו מציגים ללקוח את כל קשת האפשרויות והעצות המקצועיות והמיטביות, אך הוא זה שמקבל בסופו של דבר את ההחלטה הנראית לו כמתאימה ביותר לחשיבה ולתפיסה שאותה הוא רוצה להנהיג. משרדנו משלב את הידע המקצועי ואת הניסיון המעשי. היותם של שני אלו – הן הידע והן הניסיון – שלובי זרוע, מוביל את התכנון ואת הביצוע לתוצאות הגבוהות ביותר.

ועוד יתרון משמעותי!


משרדנו מקבל עליו – בצד תכנון המטבח לעסק – אף את כל שלבי הרישוי לעסק או לחלופין הרישוי ליצרן.

במשרדנו יועץ מזון בעל ניסיון רב, מעל שלושים שנה בתחום תכנון המטבחים בענף ההסעדה. יחד אנו מעניקים לכל קהל לקוחותינו פתרונות כוללים, במשולב עם תכנון אדריכלי קפדני לעסק. אנו מחויבים להוביל את המהלך העסקי תוך כדי מענה מלא ומקצועי בכל הליכי הרישוי, כלומר עוד בשלב התכניות. אין ספק שהדבר חוסך כסף רב לבעלי העסקים ומאפשר להם להיות רגועים ולעסוק בצדדים החשובים לתפקוד העסק בתחום השיווק והפרסום.

חשוב לנו להדגיש שבכל תכנון שהיה מחויב לעבור אישור מקדמי של משרד הבריאות – המהלך מאפשר ללקוחותינו לקבל בסיס שניתן להמשיך ולתכנן עליו את שאר העסק ולהתקדם לשלב הביצוע בזמנים מהירים.

קלוד אדריכלים – מומחים ברישוי עסקים. משרדנו מתכנן מטבחים ומלווה את העסקים בכל שלבי התכנון והרישוי ומאפשר להם לקבל שירות מקצועי נוסף בשירותי עיצוב פנים לעסקים. התקשרו אלינו לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני.

"אני נהנה ללכת לעבודה, אמר: האדם מולי, כאשר הבוס שלו מעביד אותו קשה אך כבר מההתחלה מתייחס אליו כמנהל צוות"
לא ידוע