אנו מומחים ברישוי עסקים. המשרד נותן לבעל העסק את כל המידע בנוגע לרישוי. לאחר מכן מתבצעת בדיקה במקום שהשימוש והייעוד של העסק אכן תואמים לתב"ע המקומית ברשות המקומית, כולל אפשרות לבדיקה מעמיקה בנוגע לבקשות היתר ושימושים חורגים לנכס.
משרדנו מלווה את בעל העסק לכל אורך תהליך רישוי העסק, מכין את התכניות, מתכנן מטבחים, מעניק ליווי מלא בכל תהליך הרישוי, משתמש אך ורק ביועצים מומלצים ומזרז תהליכים מול כל גורמי האישור השונים.

מי חייב ברישיון עסק? האם העסק שלכם מופיע ב"צו רישוי העסקים"? האם קיבלתם מכתב התראה מהרשות המקומית?

כל עסק הרשום בצו רישוי העסקים חייב ברישיון עסק.

משרד אדריכלים קלוד אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה ברישוי עסקים (כולל רישיון יצרן). המשרד נותן לבעל העסק את כל המידע בנוגע לרישוי. לאחר מכן נעשית במקום בדיקה שאכן השימוש והייעוד של העסק תואמים לתכנית בניין עיר של הרשות המקומית, כולל בדיקה מעמיקה בנוגע לבקשות היתר ולשימושים חורגים. כמו כן נעשית בדיקה בנוגע להגשות קודמות לרישוי. אם אין כאלו בנמצא, ייפתח על ידינו תיק לרישוי עסקים.
המשרד מספק את כל סוגי השירות לעסק – הגשת תכניות, הכנת גרמושקות ושרטוטים לעסק, טיפול בשימוש חורג לעסק, ותוך כדי תהליך – על פי הצורך – אנו מבצעים שינויים אדריכליים לקיצור תהליכים ולקבלת רישיון עסק.

השלבים בדרך הנכונה לקבלת רישיון עסק


  • בדיקת היתכנות לעסק (מסמך מצורף בסוף העמוד) – דו"ח נתונים לנכס העומד בקריטריונים של השימוש במקום, כגון ייעוד הנכס וחריגות בנייה (לעסקים חדשים שטרם חתמו על חוזה שכירות מול בעל הנכס).
  • עריכת מדידות בנכס והכנת תכנית העסק, לרבות בקשה לרישיון עסק על פי הדרישות השונות של כל רשות מקומית, ובתוך זה תרשים סביבה, מפה מצבית, תכנית הנדסית, חזיתות וחתכים.
  • הכנת כל המסמכים ותכניות לרישיון עסק להגשה לרשות המקומית והגשתם ליחידה לרישוי עסקים ברשות המקומית לבדיקה ראשונית. בכל רשות התהליך שונה ומצריך ידע בסיסי, בחלק מהרשויות יש להגיש בקשה ברישוי מקוון באמצעות כרטיס חכם.
  • והיה והעסק עונה על דרישות הרשות, יינתן לאחר ביקורת התברואן או המפקח האזורי, במידת הצורך, אישור לקבלת "היתר לניהול עסק זמני" להמשיך ולפעול עד ליישום דרישות כל הגופים.
  • ליווי בעל העסק לאורך בחינת הבקשה על ידי הגורמים שונים, כל עסק על פי צרכיו: מכבי אש, משטרה, המשרד להגנת הסביבה, משרד העבודה, משרד הבריאות ומשרד החקלאות; הכנת העסק לביקורת והפניית בעלי מקצוע מומלצים בהתאם לצורך.
  • בהתאם לסוג העסק – קבלת הערות מהרשות המקומית ומהגופים השונים (במידת הצורך) ;תיקון ליקויים על ידי בעלי מקצוע שונים והחזרת מסמכים לרשות המקומית לזירוז ולאישור סופי.
  • הנפקת תעודה לניהול רישיון עסק וברכת בהצלחה.

 

מדוע לקוחות בוחרים דווקא בנו?


תודעת שירות ומקצועיות הם העקרונות המובילים את משרדנו. בפתיחת עסק חדש חשוב מאוד תפקידנו בייעוץ ובהכוונה מוקדמים. ניסיוננו בעבודה מול סוגי עסקים שונים מקנה לנו את היכולות לזרז, לייעץ ולכוון עסקים לדרך הנכונה לרישיון עסק. מומלץ לפנות למשרד "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים" עוד בתחילת התהליך של רישוי העסקים. הניסיון, המקצועיות והשירות שלנו הם מהמובילים בתחום. בהתאם לצורך ניתן לקבל הצעת מחיר להכנת הבקשה לרישיון עסק לכל סוגי העסקים טעוני הרישוי על פי "הצו לרישוי עסקים". משרדנו מעניק בחינם ייעוץ טלפוני ראשוני.

 

שני המסלולים לקבלת רישיון עסק שנותן משרדנו


כל בעל עסק רשאי לבחור בין שני המסלולים שמציע משרדנו לליווי לרישוי עסקים. בשני המקרים מציע משרדנו תכניות אדריכליוֹת ברמה גבוהה להגשה מול הרשויות המקומיות:

  1. ליווי מלא עד קבלת רישיון העסק – משרדנו מטפל ומלווה בכל הפרויקט ולאורך כל התהליך.
  2. הכנת בקשה לרישוי עסק בלבד – הכנת בקשה לרישיון כולל תכניות אדריכליוֹת חתומות ומוכנות להגשה ברשויות המקומיות. תהליך ההגשה מתבצע על ידי הלקוח.

זקוקים לרישיון עסק? קיבלתם מכתב סירוב מאגף הרישוי? התגלו חריגות בנייה בעסק המעכבות את התהליך?

אל תהססו ליצור אתנו קשר. התקשרו כעת לקבלת הצעת מחיר לטלפון 03-903-3003.

**המידע בנוגע לרישיון עסק נכתב על ידי ז'אן קלוד מקס, המייסד והבעלים של משרד "קלוד אדריכלות ועיצוב פנים".

מנצח הוא מי שיודע מתי להילחם, ומתי לא
סון טסו, אמנות המלחמה