רישוי עסקים רמת גן

רישוי עסקים רמת גן

רישיון עסק בעיר רמת גן

מיקומה של העיר במרכז מאפשר לה להשתלב במרכז העניינים החברתיים והעסקיים. העיר שוקקת עסקים מגוונים, לרבות מתחם בורסת היהלומים המביא לשעריו לקוחות עסקיים מרחבי העולם לצורך שיתופי פעולה ומסחר. העיר משגשגת ועשירה בה גם תרבות שעות הפנאי – בעיקר בימים. רמת גן נמצאת בצמיחה כלכלית מתמדת. כידוע, בעיר נמצאים הספארי, אוניברסיטת בר-אילן ועד לאחרונה – אצטדיון הכדורגל הלאומי.

יזמים המעוניינים לנסות את מזלם ברמת גן מגלים עד מהרה כי הכדאיות מתמקדת בפתיחת עסק הפעיל בעיקר בשעות היום. בלילה נודדת האוכלוסייה הצעירה לתל אביב השכנה ולא בכדי. בעיר קיים חוק עזר עירוני משנת 1970 שאינו מאפשר לעסקים לפעול אחרי חצות הלילה. בכל שעות היום העיר שוקקת חיים – מזנונים, קיוסקים, בתי קפה ומסעדות, כל אלה פועלים לאורך היום ולעתים גם עד שעות הערב המאוחרות.

עיריית רמת גן – יחידת רישוי עסקים


כתובת: הרא"ה 2

קבלת קהל: בימים א', ג', ד' בין השעות 12:30-8:30;  יום ב' בין השעות 15:00–17:00 (יש לתאם מראש)

תהליך קבלת רישיון העסק מותנה בהגשת בקשה לרישיון עסק, כולל כל המסמכים לפתיחת תיק, וּבהם את כל חוזה השכירות, תשלום ארנונה אחרון, צילום תעודת זהות ותשלום אגרת פתיחת תיק. במקרים מסוימים בעסקי המזון יש לצרף לבקשה פרשה טכנית שהכין בעל מקצוע מוסמך וכן מסמך סביבתי (למנדף וכולי). תהליך הכנת הבקשה הוא ממושך, ובראשיתו יש להחתים את ההנדסה על טיב הנכס ועל כך שהוא תואם לתב"ע ואין בו חריגת בנייה כלשהי. התהליך מתבצע על ידי משרדנו, המתמחה ברישוי העסקים ומלווה במסירות וּבמקצועיות את כל סוגי העסקים טעוני הרישוי עד לקבלת רישיון העסק.

מתלבטים? זה הזמן להתייעץ אתנו!


משרדנו מעניק ללקוחותיו שירות אישי ומקצועי לאורך כל תהליך הרישוי, ובמידת הצורך מפנה ליועצים שונים לצורך השלמת התהליך. המשרד מעניק שירות שלם והכול תחת קורת גג אחת.
לצורך פתיחת מסעדה או כל עסק אחר מתחום המזון, חשוב להתייעץ בבעל מקצוע מומחה בתחום כדי לקבל את הכלים לתכנון הראשוני ולמנוע טעויות העלולות להיגרם בשל היעדר ידע שבסופו של דבר יעלה למשקיע בכסף רב, שלא לדבר על התסכול ועל עגמת הנפש.

אשר על כן, משרדנו מגיש למשרד הבריאות בקשה לחוות דעת מקדמית ומקבל אישור ראשוני לתכנון המטבח והמחסן בעסק. תהליך זה מאפשר לבעל העסק להתחיל בשיפוץ המקום טרם קבלת רישיון העסק ולהיות סמוך ובטוח כי בהמשך התהליך הוא יקבל את הרישיון על סמך אישור חוות הדעת של משרד הבריאות.

בוא להיות חלק מלקוחות המשרד הנהנים מליווי לרישיון בלי בעיות. פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר להכנת בקשה לרישיון עסק.

לקבלת הצעת מחיר ולייעוץ ראשוני ללא עלות פנו אלינו עוד היום: 03-9033003

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה