תכניות לרישוי עסקים

רישוי עסקים למעבדת שיניים

מעבדות השיניים מספקות שירותים לרופאי השיניים. שלא כמרפאות השיניים, שאינן חייבות ברישיון עסק, מחייב המחוקק את מעבדות השיניים ברישיון עסק, במידה ושטח העסק עולה על 300 מ"ר.

את המכונים לבריאות הפה מאיישים בדרך כלל מספר רופאים, המנוהלים על ידי רופא ראשי, לרוב בעלי המקום, כששאר הרופאים מועסקים תחתיו. ספקי מרפאות שיניים נקראים על פי רוב מעבדות שיניים. מעבדות אלו מכינות עבור מרפאות השיניים שתלים, תותבות וכתרים. על מעבדות השיניים להיות סטריליות והן נמצאות בפיקוח משרד הכלכלה.

נכון להיום עדיין לא הוגדרו מקומות ספציפיים לפתיחת המעבדות, אך עיקר החיפוש הוא במרכזים ישנים, במגורים הניתנים לשימוש כמסחר (ללא שימוש חורג) או חנויות. הצורך העיקרי בעסק הוא שכירות נמוכה, והשקעה גבוהה על אסתטיות המקום.

הלקוחות הטריוויאליים הם למעשה רופאי השיניים. לקוחות המשנה הם למעשה כלל האוכלוסייה – ילדים ומבוגרים, כלומר כל אדם הזקוק לטיפול או לביקורת. נרצה או לא נרצה, כולנו נבקר לפחות פעם אחת במשך חיינו אצל רופא השיניים.

התחרות קשה, וכאילו לא די בכך, גם משרד הבריאות מקשה עורף על קיום עסק מסוג זה. על פי החוק חל איסור על פרסום מרפאות שיניים הדבר מקשה על צבירת לקוחות חדשים ומאלץ את הרופאים להסתמך על לקוחות חוזרים ועל פרסום מפה לאוזן.

מעבדות השיניים טעונות רישוי


חוק רישוי עסקים, התשכ"ח – 1968, מחייב כל עסק המופיע בצו רישוי עסקים – ובכלל זה מעבדת שיניים – בקבלת רישיון עסק לפתיחתו ולניהולו. לצורך הפעלת המעבדה באופן חוקי ובטוח יש לקבל רישיון עסק מהרשות המקומית. יש צורך בהגשת תכניות, שרטוטי אדריכלות ואישורים לרשות המקומית ולגורמים המאשרים: משרד הכלכלה, מכבי האש וכן משרד הנדסה לצורך טיפול ופיקוח עתידי של המשרד.

משרדנו מספק שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר. אנו בקיאים בהגשת החומרים הנדרשים לרשויות.

פנה למשרדנו לטיפול אישי ולליווי מלא בכל התהליך עד קבלת הרישיון למעבדת השיניים.

שימו לב!! בעקבות התיקון בתקנות ובצו – 29.11.21 - החל מ-01.01.2022 בפריט רישוי 1.7 - הרישיון נדרש רק לעסק מסוג מעבדת שיניים ששטח העסק שלהם עולה על 300 מ"ר, במידה ושטחו קטן מ-300 מ"ר העסק אינו טעון רישוי עסק.

משרדנו מציע שירותים לליווי מלא עד לקבלת הרישיון וכל ליווי שיידרש אל מול הגורמים השונים המאשרים את הרישיון. לחלופין ניתן לקבל מאתנו סט של תכניות העסק בחמישה עותקים חתומים ולהתמודד מול הרשות באופן עצמאי.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה