רישיון עסק למכון קעקועים

רישוי עסקים למכון קעקועים

רישיון עסק לסטודיו קעקועים

הפעלת מכון קעקועים מהבית זה בניגוד לחוק, התופעה הזאת נובעת מהסיבה שמקעקעים רבים מעבירים קורסי קעקועים קצרים, וכל אמן בתחילת דרכו מחפש מתנדבים, אומנם מדובר על הליך אסור מבחינה חוקית, ולצורך ניהול מכון קעקועים ע"פ חוק יש לשכור נכס / חנות להשכרה ולפעיל את העסק בצורה חוקית תוך כדי מעקב של משרד הבריאות, אחד הפרמטרים החשובים ביותר במכון קעקועים הוא רמת הניקיון וההיגיינה בעסק. הדבר חשוב מאוד לא רק לבעל העסק על מנת להפעילו אלא גם ובעיקר ללקוחות, הליך כתובת קעקע זה הליך חודרני לגוף ויש לעשות אותו בכלים סטריליים על מנת למנוע זיהומיים בעור.

מכון קעקועים טעון רישוי עסקים


על פי צו רישוי העסקים מספר פריט בצו 1.4 ג' ואילו פירסינג זה פריט רישוי 1.4 ו' - קבוצה בריאות, העסק טעון רישוי ודורש אישור וטיפול מלא של משרד הבריאות, בין הדברים שנבדקים, זה הדיו שמפורט בנספח של מחלקת הרוקחות על כל החומרים והדיו נדרש אישור משרד הבריאות.

בין הדרישות יש התייחסות לכל מיני סממנים שמחייבים התייחסות – החל מתא שירותים, ועד הנחיות עבודה שחלקם מתייחסים למחויבות של בעל העסק לא לעבוד במקרה של חולי במחלה מידבקת, הנחיות לקבלת אנשים לקעקע מעל גיל 18, חל איסור לקעקע או לבצע פירסינג לקטינים.

בכל חדר טיפולים בשטח העסק, התקנות מחייבות כיור, המים בכיור צריכים להיות חמים וקרים כולל דיספנסר עם סבון לשטיפת ידיים, נושא החיטוי בין מטופלים רגיש ונחוץ למנוע זיהומים.

מצאתם מקום? מה עכשיו..


אז חלק מתהליך הכנת הבקשה לרישיון הוא בדיקה מקיפה לנכס לוודא שהוא תואם לחוק תכנון ובנייה ותב"ע, בין היתר נדרש הגעה לנכס לביצוע מדידות פנים, ומשם נתחיל בהכנת בקשה מסודרת ע"פ התקנות שכוללות דרישות והתייחסות לתקנות, ההגשה מתבצעת דרך רישוי מקוון או בחמישה עותקים לרשות חתומה על ידי בעל מקצוע שהכין את הבקשה.

בין שאר המסמכים שנדרשים לצרף לבקשה לרישיון עסק, יש לצרף תצהיר כבאות חתום ומאומת על ידי עורך דין, נכון להיום נדרש גם לצרף סקר נגישות החתום על ידי יועץ נגישות מתו"ס ושרות.

החומר מרוכז במחלקת רישוי עסקים ברשות מוניציפלית, ומשם עובר לגורמי האישור לאישורם, את התהליך אנו ממליצים לעשות בעזרת בעל מקצוע עם ניסיון, אשר מכיר את התחום היטב אשר ילווה אתכם מלעשות טעויות שעלולות לעלות לכם בהשקעה שתרד לטמיון, משרדנו מעניק שרות מקצועי ללקוחותיו ונשמח לשמוע מכם ולהעניק לכם שיחת ייעוץ ללא עלות.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"בבוקר אכול כמלך, בצהריים כנסיך ובערב כאביון"
מיליון סינים לא טועים