רישיון עסק לגני אירועים

רישיון עסק לגני אירועים

גני אירועים הפכו להיות "הדבר הבא" לקיום שמחות, החל מחתונות ובריתות וכלה באירועים עסקיים חשובים. גן אירועים נדרש על פי חוק להתנהל עם רישיון עסק. לעתים על ההליך להביא בחשבון בעיקר את המטבח, בדרך כלל על בסיס "בשל והגש" כפי שמוגדר במשרד הבריאות. הגשת מזון ל-600 ואף ל-2,000 מוזמנים בערב יכולה להיות מורכבת מאוד. אשר על כן, יש לתכנן את המטבח, שהוא לב-לבו של המקום, בצורה פונקציונלית, מיטבית ומקצועית. בעזרת תכנון מוקפד ייתן המטבח מענה מהיר, נכון ויעיל לקהל המוזמנים הממתינים לאוכל. הרי אין זה סוד שכששואלים אותנו "איך הייתה החתונה?" – המחשבה הראשונה שלנו בבואנו לענות תנדוד אל האוכל.

תכנון המטבח כרוך בחלוקה של מחלקות שונות ותזרים עבודה תקני החל מהרגע שבו נכנס המזון ועד שהוא יוצא אל המוזמנים מבלי לגרום הצטלבות מזון. במטבח שדרה מרכזית לעריכת המנות בסדר רץ. כמו כן, במטבח מכינים מראש את המזון לקבלת הפנים, והתכנון דורש לעתים שילוב של עמדות מזון מחוץ למטבח. המשמעות היא שהטיפול התרמי הסופי לאוכל מתבצע מחוץ למטבח, ולכך נדרשת הכנה מוקדמת עוד בשלבי התכנון.

גן אירועים אינו רק מטבח


אין ספק שאוכל טוב משפר את המקום. אך מקום המכיל כמות גדולה של מוזמנים דורש תכנון קפדני עוד ברמת בטיחות האש. לשירותי הכבאות דרישות שונות לעמידה בתקנים לאולמות אירועים, ובכלל למקומות שיש בהם ריכוז גבוה של בני אדם.

על כן מאשר משרדנו, עוד בשלב התכניות, את התכנון מול הגורמים הרלוונטיים ומלווה את בעל העסק להמציא ולהשלים את כל האישורים הנדרשים לצורך הליך תקין של רישוי העסק.

נושא הנגישות חייב אף הוא להיות תקין בעסק מעין זה. המשמעות של כך היא גישה נוחה לבעלי מוגבלויות החל משלב החניה, עבור דרך הכניסה, השירותים, השולחן וכלה בעמדות ההגשה.

חשיבות רישיון העסק לבעל השמחה (הלקוח)


בעידן שבו המודעות בציבור גבוהה מזו שהייתה בעבר (בעיקר בעקבות התהודה העולמית שהייתה לאסון באולמי ורסאי בירושלים), הלקוחות דורשים מבעל האולם או מבא כוחו להציג רישיון עסק. הם מבקשים לראות תעודה המעידה כי המקום עומד בכל הדרישות והתקנים, ושלא קיים סיכוי, ולוּ הקלוש ביותר, שהאירוע יבוטל בשל צו סגירה המרחף על המקום.

נקודה חשובה: ברוב האולמות נדרש הליך לשימוש חורג בשל מיקום באזור תעשייה. התופעה שכיחה, ויש לה יתרונות וחסרונות. אדון בסוגיה זו במאמר אחר.

משרד קלוד אדריכלים מטפל בכל שלבי התהליך, מלווה את בעל האולם בהליך רישוי תקין, ומעניק את השקט הנפשי ואת האפשרות לעסוק במה שחשוב באמת, כלומר בהבאת לקוחות לעסק ובניהולו של העסק. הדבר מצריך מקצועיותך, אחריות רבה, סבלנות וסובלנות אין קץ. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. צרו קשר עם משרדנו לקבלת הצעת מחיר לליווי ההליך לרישיון עסק.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"יש לזכור טוב את הדרך לעושר, כי יבוא היום שבו גם אני יהיה המורה דרך הבא"
לא ידוע