רישיון עסק לסופרמרקט

רישוי עסקים לסופרמרקט

רישוי עסקים לסופרמרקט

הצרכנים הישראלים אוהבים לקנות והרבה, ולאחרונה גם לבשל בבית, אחרת אך אפשר להסביר את כל תכניות הבישול שמשדרים בטלוויזיה בישראל, שילוב הדברים מאפשר לרשתות המזון להתקיים ולהתרחב, בענף הקמעונות ניתן לראות מספר חברות מרכזיות ששולטות בתחום, אך בין לבין ניתן לראות עדיין כל מיני סופרמרקטים  בינוניים / גדולים שפועלים ונותנים תחרות של ממש מול הרשתות שבאפשרותם ללחוץ את הספקים ולרכוש במחירים טובים יותר בשל היקף הרכישות.

תהליך ההקמה מחייבת תכנון אסטרטגי מוקפד, תחילה יש צורך לשכור מקום, לשפץ אותו ולהכניס את מדפי התצוגה, המקררים, הקופות וכל הציוד. כמו תמיד עסק שואף לקצר עד כמה שניתן את תקופת השיפוצים וההכנות על מנת שיוכל לפתוח ולהתחיל לייצר הכנסות. אך בשל הבירוקרטיה והצורך באישורים רבים זה עלול לקחת זמן רב יותר מאשרים בעסקים אחרים.

תהליך רישוי העסקים בסופרמרקטים


מצאתם לוקיישן לנכס, זה השלב שבו נכנס האדריכל רישוי, עושים תכנון וחלוקה נכונה על פי אמות המידה של הצרכנים, את המוצרים הבסיסים תמיד ממקמים בסוף החנות לגרום לצרכן לעבור את כל המחלקות ואולי שיאסוף מוצר או שניים בדרך, התכנון דורש התייחסות למחלקות השונות, רוחב המעברים לשני עגלות והתייחסות לתנאי האחסון ובניהם פרות וירקות, ביצים, מוצרי חלב, ומוצרים קפואים שונים, בין שאר הדברים שדורשים תכנון זה בעיקר שטח המחסן אשר נדרש על פי התקנות 30% משטח המכירה, לשטח התפעולי לוגיסטי.

לכל סופרמרקט נדרש תא שירותים ללקוחות, חובה שהיה נגיש, ומומלץ שתהיה חנייה נוחה ונגישה ללקוחות, במידה ומדובר על הקמה מאפס יש צורך בליווי של יועץ תנועה המחלק את מספר החניות הנדרש לפי התקן.

משרדנו מלווה את תהליך הרישוי ומרכז תחתיו את כל היועצים


תהליך הרישוי עסקים אינו פשוט, אך אנו יודעים להפוך את התהליך למהיר ומקצועי לאורך כל הליווי, בין האישורים שנדרשים, יש צורך באישור משרד הבריאות, לאחרונה נראה כי בסופרמרקטים שונים מכניסים מחלקות שונות לקבלן משנה, כגון: אטליז, דגים, מאפים ומעדנייה... לכל מחלקה יש דרישות משלה ונדרש תכנון נפרד הכולל המחלקות הדרושות לו, לדוגמא: למחלקת דגים נדרש מקרר דגים נפרד, ושולחן עבודה לניקוי הדגים, מערכת האוורור במחלקה צריכה לכלול מערכת לנטרול ריחות.

משרדנו מלווה את העסק משלב ההקמה אל תוך תהליך הרישוי, בדגש לשילוב העבודה מול הגורמים הרלוונטיים על מנת לקצר את זמני ההמתנה, הניסיון והמקצועיות שאנו מביאים עמנו מאפשר ללקוחותינו ליהנות מבקרה נוספת מול הרשויות המוניציפליות, לקבלת ייעוץ ראשוני פנו אלינו ונשמח לסייע.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"לכל עסק מצליח יש מנהל מוצלח, אך תנאי נוסף להצלחה – מנהל מוצלח המסתייע במעצב מצוין!"
ז'אן קלוד מקס