מיתוג בעיצוב משרדים ועסקים

כמשרד מוביל לעיצוב קמעונאי ועיצוב פנים מסחרי, אנו מתמחים גם בעיצוב חנויות, מסעדות וּמשרדים, וכן בתכנון העסקים בהתאם לאפיון המותג ובעזרת בעלי מקצוע מובילים מתחום השיווק והפרסום העובדים עם משרדנו, או לבקשתכם ­– בשיתוף פעולה עם צוותיכם.

כאשר רוצים למתג משרד, חשוב להבין את הדרך הנכונה ביותר לבצע זאת כך שהעיצוב ידגיש ויחזק את המותג (ולא להפך). אנו עושים זאת באמצעות שילוט, גרפיקה על גבי הקירות ובשימוש באלמנטים מהלוגו המחזקים את שם המותג. כמו כן תמיד ניתן שדרוגים נוספים בהתאם לצרכי העסק ולקצב הגדילה שלו. אם אתם עומדים לפני השלב של עיצוב המקום, חשוב לבחור משרד אדריכלים מנוסה המתמחה בעיצוב משרדים, כי מלבד העיצוב שיאפיין את המשרד, יש להשקיע מחשבה רבה בהנדסת האנוש של המקום ובהתייחסות לסביבת העובדים ולנוחות הלקוחות. יש לדעת כיצד לייחד את המותג שלך על רקע המתחרים. משרדנו משקיע, בין השאר, חשיבה מקצועית מעמיקה בתאורה הקובעת את אווירה ואשר מותאמת לצרכי המקום.

התמחות בעיצוב משרדים זה יידע נרכש


המשרד מתמחה בעיצוב משרדים ברמה גבוהה ומקצועית, התורמת תרומה מכרעת ליצירת תדמית וסביבת עבודה אופטימלית. משרד המאופיין בתכנון נכון יכול להבטיח לעצמו סיכויי הצלחה גבוהים. עיצוב המשרד הוא למעשה מפגש ההיכרות הראשון של הלקוח עם העסק ולכן נודעת לו חשיבות רבה. חשוב להקנות ללקוח את הביטחון שאנו מוכרים לו על גבי הנייר, ולכן קיים קשר ישיר בין עיצוב משרד למיתוג העסק. התמקדות בחלל הנתון מבטיחה תוצאות טובות תוך כדי עמידה בתקציב ובזמנים. תהליך העבודה כולל ליווי צמוד לאורך הפרויקט – החל משלב האפיון, דרך שלבי הביצוע, ועד שלב הרמת הכוסית.

מעבר לעבודה, ההתייחסות שלנו לפרויקט של עיצוב המשרד והליווי האישי של הלקוח היא חיבור אינטלקטואלי. כאשר החיבור קיים מול המעצב המלווה את התהליך – הדרך להצלחה מתקצרת.

כיצד מתחילים להקים משרד?


השלב הראשון מתחיל עוד לפני חיפוש השטח, בהכנת תשאול צרכים ליצירת פרוגרמה למשרד. זוהי רשימה מלאה של כל הצרכים שלכם, תרשים הארגון, הגדרת אופי סביבת העבודה וכן הגדרה ברורה של השטחים הציבוריים ואפיון תקציב לשיפוץ כולו.

מראה המשרד הוא משמעותי להצלחתו ויש לו השפעה ישירה על כל תחומי העסק. משרדנו מתמחה בתכנון ובעיצוב משרדים מגודל 50 מ"ר ועד 10,000 מ"ר, ובמתן ייעוץ תכנוני, עיצובי ותדמיתי.

קבלת ההחלטה לפתיחת משרד או לשינויו אינה הליך פשוט, והיא עלולה להשפיע על השורה התחתונה במאזן שלכם. לכן אנו ממליצים לבחון את עובדי המשרד ואת צרכיהם, להתעמק במאפיינים הייחודיים שלהם ולהכיר מה נכון עבורם. אם זה הזמן להתהדר במשרד חדש, הביאו בחשבון שיש לשמור סכום מסוים של כסף כביטחון לתהליך עד לסיומו. כמו כן חשוב להגדיר מראש זמנים לכל שלב.

אנו מייחסים חשיבות רבה לכך שעיצוב המשרד יהיה לטעמכם. ברצוננו להסב לכם נוחות מרבית בחלל כדי שתיהנו לבלות בו את שעות העבודה שלכם. אנו נתחשב בפונקציות הקיימות וניצור זרימה נכונה ביניהן. נוסף על כך, נתייחס לפונקציות הניקיון והאסתטיקה, שהרי הן חלק בלתי נפרד מהמקום ומשפיעות באופן ישיר על הלקוחות ועל העובדים במשרד.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה