רישיון עסק באר טובייה

רישוי עסקים בבאר יעקב

בקשה לרישוי עסק בבאר-יעקב

לאחרונה חלה צמיחה משמעותית במועצה המקומית באר יעקב. כיווני הצמיחה העיקריים של המועצה מכוּונים לקהילה צעירה ותוססת. מיקומה הגיאוגרפי בשפלת החוף וקרבתה לכביש 431 מחברים את המועצה לעורקי התחבורה המרכזיים של הארץ, ומושכים למקום זוגות צעירים ומשפחות. בעלי העסקים והיזמים מזהים פוטנציאל רווחי לצורך השקעה עתידית מניבה וחכמה. קהל היעד העיקרי במועצה הוא כאמור הצעירים, ולאחרונה נפתחים עסקים מגוונים לצורך הפעלת חיי הלילה. עד לא מזמן היו בעיר מרכזים מסחריים קטנים, ולאחרונה נפתח קניון באר יעקב החדש, ובו עסקים חדשים ורשתות זכייניות אשר נותנות למקום גוון אחר וייחודי.

מועצה מקומית באר יעקב – מחלקת רישוי עסקים


כתובת: רח’ ז’בוטינסקי 2, באר יעקב.

קבלת קהל: המחלקה פועלת בימים א' עד ה', בין השעות 08:00–15:00 (בתיאום מראש).

ההליך להגשת בקשה לרישיון עסק הוא בגדר חובה לבעלי העסקים שעיסוקם מופיע בצו רישוי העסקים. רוב העסקים המופיעים בצו הם עסקים מתחום המזון. על העסק לתכנן את המקום על פי תקנות משרד הבריאות, כולל מדורי עבודה תקינים ומניעת הצטלבויות בתהליך הכנת המזון במטבח. על כל עסק מסוג המזון חלה החובה בשירותים נגישים ללקוחות העסק, קל וחומר בקניון ובמרכזים מסחריים מסוימים. תכנון פונקציונאלי מיטבי משתמש במלוא החלל של הנכס ומנצל כל פיסת שטח לצורך הכנסות לעסק, ובמקביל – עליו לעמוד בדרישות החוק.

פותחים עסק חדש? אנחנו נלווה אתכם בהליך מאל"ף ועד תי"ו


משרד קלוד אדריכלים מתמחה בהליכים של רישוי עסקים בפריסה ארצית ומלווה עסקים רבים, בפרט בעסקי המזון בקבלת רישיון עסק אל מול הגורמים המאשרים השונים, ובהם משרד הבריאות. אנו מעניקים שירות כולל ומקיף, החל משלב התכנון וכלה בשלב עיצוב פנים, לרבות הדמיות מפורטות המשמשות מודל למיתוג ולאפיון העסק. אנו שמים דגש על איכות השירות ועל המקצועיות.

עסק חדש מתחום המזון? אין צורך לקחת סיכונים מיותרים. נדרש להגיש בקשה לחוות דעת מקדמית למשרד הבריאות, בקשה הכוללת תכניות לעסק ופרשה טכנית מפורטת.

הצטרפו לקהל הלקוחות הרחב והמאושר של קלוד אדריכלים. אצלנו תקבלו ערך מוסף של שירות ושל ליווי צמוד להליך, ובכך יהיה זמנכם פנוי למה שחשוב באמת – לרווחיות העסק שלכם!

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה