רישוי עסקים בהרצליה

רישוי עסקים בהרצליה

רישוי עסקים בעיר הרצליה פיתוח

נכון לשנת 2019 בעיר הרצליה מתגוררים מעל מאה אלף אלף תושבים, והם נהנים מחוף ים וממרינה מושקעת. הפוטנציאל התיירותי העצום של העיר נובע מקרבתה לים. העיר מפצלת לכאורה את כוחותיה. לצד השכונות הסטנדרטיות, אם אפשר לקרוא להן כך, הרי הרצליה פיתוח, אשר מובילה בתחום ההייטק, מספקת לעיר ריכוז גבוה של בעלי עסקים ומשרדים, דבר המעניק לעיר יתרון משמעותי בהתפתחות העתידית שלה. בין הפרויקטים אשר מתוכננים לקרות בעיר בעתיד על פי תוכניות המגירה: (1) שלושה קווים של הרכבת הקלה אשר יעברו בשטחי הרצליה; (2) הקו הירוק בהרצליה פיתוח; (3) הקו הוורוד, שאף הוא יעבור בהרצליה פיתוח. העיר מספקת לתושביה תנאים מוניציפליים ברמה גבוהה בקנה מידה ישראלי. רמת החיים הגבוהה של התושבים באה לידי ביטוי בעיקר בחינוך, בספורט ובתרבות. בעלי העסקים נהנים מתנאים נוחים ומאוכלוסייה במעמד גבוה יחסית לערים אחרות בשאר חלקי הארץ.

מחלקת רישוי עסקים ושילוט, הרצליה


כתובת: רחוב השרון 29, הרצליה

קבלת קהל: ימים א', ג', ה' בין השעות 12:30-8:00. יום ב' גם בין השעות 17:30-16:00.

במחלקת רישוי עסקים ושילוט ישנם כל בעלי התפקידים שיכולים לתת לכם מענה בנוגע להיתכנות הקמת העסק במקום המבוקש, הן בטרם רכישה והן בהשכרה של עסק לפני הגשת הבקשה לרישיון עסק. כל זאת בהתאם למידע הקיים בתיק הרישוי של העסק. בתוך מסגרת העדכונים תעדכן אותך הרשות אם צפויים כשלים כלשהם או בעיות בהליך של קבלת הרישיון.

בין הדרישות המצוינות בחוק, נאמר כי על כל עסק אשר מופיע בצו רישוי עסקים חלה החובה להגיש בקשה לרישיון עסק. ההליך טומן בחובו שלבים רבים, ולכן אנו מתעדכנים כל העת בשינויים. והשינויים הם לא מעטים, כך למשל תיקון 34 לחוק רישוי עסקים. לצורך קבלת הרישיון עסק, על בעל העסק לשכור את שירותיו של אדריכל רישוי, והוא זה המעניק ליווי מלא לאורך תהליך הרישוי. הוא מלווה את בעל העסק במקצועיות ובמהירות לצורך ניהול העסק על פי החוק.

משרד קלוד אדריכלים שם דגש על המקצועיות ועל איכות ללא פשרות של רמת השירות. המשרד מלווה עסקים בכל רחבי הארץ עד לקבלת הרישיון, תוך כדי מתן תשומת לב מרבית ושימת דגש על עסקים מענף המזון והמסעדנות/ הליווי כולל יועץ מזון מנוסה המתכנן לפי תקנות משרד הבריאות.

מהו התהליך הנדרש לצורך קבלת רישיון עסק?


לפני שלבי התכנון נדרש לבדוק את הנכס. הבדיקה נקראת בדיקת היתכנות, וזהו בעצם שלב מוקדם בטרם אתם שוכרים את הנכס. האדריכל מטעמנו יגיע לשטח לוודא כי הנכס תואם תב"ע, וכי יש לו את כל היתרי הבנייה שתזדקקו להם לצורך קבלת אישור מול מחלקת ההנדסה.

הבדיקה כרוכה בתשלום, אך למעשה זהו שלב חובה בטרם סגרתם את החוזה. ניהול עסק ללא רישיון מהווה סיכון והפרה של החוק, ובכל רגע יוכל להגיע צו סגירה לעסק. הבדיקה מאפשרת לכם למעשה לקבל חוות דעת פורמלית בשאלה אם קיימת היתכנות בהקמת העסק על בסיס הנתונים בשטח, אופי הנכס והקונטור הפנימי.

לא בטוחים מה נדרש ממכם לעשות? צרו איתנו קשר טלפוני ותקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות. אנחנו נדאג לשאול את השאלות הנכונות, ומשם יהיה הכול תלוי בהחלטה שלכם. אנו נשמח ללוות אתכם בהליך ביעילות ובמקצועיות. חוק רישוי עסקים הוא חוק מורכב הטומן בחובו קשיים רבים. משרדנו גורם לתהליך להיות קל, יעיל וקצר. הניסיון בתחום מאפשר לנו להוביל את הענף תוך מתן מענה לחברות הגדולות והקטנות במשק כאחד.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה