תכנון רעיוני וליווי לאורך הפרויקט

השלב הראשוני, רגע לפני תכנון הבית, הוא הפרוגרמה, התכנון הרעיוני, שלב ההיכרות המוקדמת עם הלקוח. אנו משתדלים להבין את רצונותיו של הלקוח ולענות על צרכיו האישיים. לאחר עיבוד המידע אנו מגיעים לשלב שבו מציגים ללקוח סקיצות ראשוניות של הנכס, תכנון מוקדם של הסביבה על פי הפרוגרמה שהכתבנו. הסקיצה תהיה כמובן בקני המידה המקובלים (מידות תואמות לשטח). עם הזמן תעבור הסקיצה תהליכי עיבוד שונים ושינויים בהתאם לבקשות הלקוח, עד לשביעות רצונו המלאה.  

מחלום למציאות – התכנון "מקבל צורה"


לאחר שיציג המשרד ללקוח מספר אפשרויות ראשוניות (שמהן תיבּחר אפשרות אחת לעיבוד), מגיע השלב שבו המשרד משתמש במרב המשאבים לחבר כל פיסת מידע שנועדה לתיאור החיים בבית. ממש כמו בפאזל, אלא שזהו פאזל של בית אמִתי שיחיו בו בני אדם ושתתנהל בו שגרת חיים ממשית. זהו תהליך של הפיכת סקיצה לסט תכניות עבודה עבור בעלי המקצוע בפרויקט, וכל תכנית חשובה ותלויה באחרת. זה הזמן לגלות דברים שאינם נראים על פני השטח ושתכנונם עוזר למעצב ולמתכנן למקסם את תכנון החלל בנכס.

בתור משרד אדריכלים מוביל בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, אנו עושים זאת בצורה רציפה ולאורך השנים במקצועיות וביעילות. כתב הכמויות והמפרט טכני הם לב הפרויקט, דבר המאפשר ללקוח לראות את התמונה המלאה עוד טרם תחילת הביצוע.

קבלת החלטות קטנות כגדולות בעלות משמעות גבוהה בתחום הבנייה


משרדנו מלווה אתכם לאורך כל התהליך. בכל פרויקט שבו נעבוד יחדיו יעניק המשרד ליווי מקצועי וצמוד. גם את ההחלטות הקטנות חשוב לעשות יחד, כיוון שלכל החלטה השפעה גדולה בשטח. לכל התהליך יתלווה מנהל פרויקטים אישי שייתן ללקוח יחס אישי, מקצועי, אמין, אדיב וּמסור, וכן זמינוּת מקסימלית. המשרד דוגל בחדשנות בתחום העיצוב ובשימוש ברעיונות "מחוץ לקופסה", ועל כך נאמר במשרדנו: "Less is more". טעמו של המשרד וטעמו של הלקוח שונים לעתים זה מזה, אך משרדנו בחר להתאים את עצמו לכל לקוח. בחירת הצבעים, החומרים והריהוט ייעשו רק על פי טעם הלקוח. המעצב ידאג למקסם ולכוון את בחירותיו של הלקוח ליצירת הרמוניה מושלמת בפרויקט.

כמשרד מוביל דעה, טובת הלקוח היא נר לרגלינו. אין ספק שכאשר אתם פונים אלינו, אתם בידיים דואגות וטובות. כל ההמלצות ובעלי המקצוע שאנו מפנים אליכם הם המובילים בתחומם. לכן, כאשר מתקבלת החלטה לבחור מעצב פנים, חשוב לנו שתכירו אותנו ושתחושו את הכימיה בינינו.


ההמלצה שלנו בתור משרד לעיצוב פנים


רגע לפני סגירת עסקה עם כל בעל מקצוע, הכינו את עצמכם היטב והצטיידו בשאלות מוכנות מראש בנוגע לסוג העבודה ואופייה, בררו לוחות זמנים ובקשו המלצות. לעתים החיבור הראשוני חשוב והכרחי, אך עם זאת אין הוא קובע כלום. תמיד חִתמו על הסכם עבודה ואל תשאירו תנאים ובקשות בעל פה. והחשוב מכל – השאירו מקדמות לסיום העבודה. גם אם מדובר בסכום קטן, עדיין תהיה ידכם על העליונה.

תכנון דירה מחלום למציאות | התכנון הרעיוני | קלוד אדריכלים

 

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה