תכנון אדריכלי ועיצוב פנים

כיצד מתחילים לתכנן וילה חדשה?

המגרש מוכן? העסקה יצאה לפועל? שואלים כיצד מתחילים לתכנן וילה חדשה?

המשרד שלנו ילווה אתכם בכל תהליך העבודה, החל מהפרוגראמה הראשונית שבה נאפיין יחדיו את הרגליכם בבית, דרך מתן פתרונות לנושאים יום-יומיים, ועד שילובם של חלומותיכם, אף אם מדובר בתקציב נמוך יחסית. נתמקד בתכנון ובעיצוב של סוויטת ההורים. לאורך הפרויקט נהיה פתוחים לשינויים עד לשביעות רצונכם המלאה. נקבל יחדיו את ההחלטות החשובות, נגיש עבורכם במידת הצורך היתרים עבור הרשות המקומית, נייצג אתכם מול הוועדה המקומית, ונעשה כל שביכולתנו לתמוך, לעזור ולתת פתרונות מעשיים גם לאחר קבלת המפתח לביתכם.

שוקלים לקנות דירה מקבלן והתכנון אינו לטעמכם?


קניתם דירה מקבלן? התכנון אינו לטעמכם? מעוניינים לגרוע או להוסיף חדר? רוצים שהדירה תשרת אתכם? שינוי תכניות אצל הקבלן?

המשרד שלנו יעשה עבורכם את העבודה, בקלות ובהנאה, כי זהו משרד ייחודי, צעיר ורענן, המשרת את לקוחותיו נאמנה. התפיסה שלנו היא שהבית שלכם אמור לענות על צרכיכם ולתת מענה מקיף ושלם. אצלנו התכנון מגיע מהמקום הפונקציונלי המשרת את טובת הלקוח, ומהמקום הוויזואלי המרנין את העין. כלומר, לא זו בלבד שתקבלו בית יפה ומעוצב, הבית גם ישרת אתכם באופן המיטבי.

תהליך העבודה שלנו כולל שיתוף פעולה מלא עם בעלי מקצוע שונים. אנו מכינים סט תכניות מלא, כולל כתב כמויות (במידת הצורך). בעת התהליך ניתן לבחור תכנית מועדפת על ידכם מתוך כמה אופציות לעיון, ועם תכנית זו נתקדם הלאה, לשלבים הבאים. צוות המשרד זמין לכל שאלה מקצועית ולכל בקשה להתייעצות בנוגע לבית. הצוות שלנו מקצועי ומצטיין בתחום, והוא נבחר בקפידה מתוך עשרות רבות של מועמדים. המשרד מצמיד לכל לקוח "מנהל פרויקטים אישי" המלווה אותו לאורך הפרויקט, ומעניק יחס חם ומקצועי.

בסופו התהליך יהיה ביתכם בית החלומות שתמיד חלמתם עליו ושלא העזתם לממש.

שיפוץ כללי לדירה קיימת


מצאתם את הנכס שלכם? המשרד יממש לו עבורכם את הפוטנציאל. 
הידעתם? ערך הבית יכול לעלות בשלושה עד עשרה אחוזים באמצעות תכנון קפדני ונכון ובתקציב נמוך יחסי.

קלוד אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה בחידוש ובהעלאת מחיר הנכס לדירות ישנות באמצעות מימוש הפוטנציאל הקיים בכל דירה. בתור בעלי ניסיון בתחום העיצוב ותכנון הפנים, יש לנו הכלים והנכונות לעשות מהפך בדירה ישנה. אנו בעלי מקצוע מנוסים. בהגיענו לדירתכם נזהה מיד את נקודות הכוח בדירה ונעצים אותן תוך כדי התהליך. כמו כן נשפר את תכנון חלל הדירה בהזזת קירות אחדים או במהפך שלם, בהתאם לתקציב.

עיצוב פנים לבית


החלטות – בכל שלב יש צומת שבו צריך לקבל החלטות, חלקן חשובות יותר וחלקן חשובות פחות. המשרד ילווה אתכם בכל שלב ושלב בתכנון ובקבלת ההחלטות. צוות המשרד מנוסה ומקצועי, ובידיו הכלים לייעץ ולהגיע לכלל החלטה, שכן בעיצוב הבית קיים מגוון רחב מאוד של אפשרויות ושל סגנונות.

בעזרתנו תימצֵא הדרך להוביל אתכם בהנאה ובחיוך לעיצוב ולנוחות ללא פשרות. אתם תכוונו אותנו ותגידו לנו מה, והמשרד יראה לכם איך. אנו חורתים על דגלנו לא רק מקצועיות, אלא גם סבלנות, סובלנות ותודעת שירות מהרמה הגבוהה ביותר.

המשרד פתוח לרעיונות ולטרנדים עכשוויים, ואנו מתעדכנים וּמתאימים את עצמנו כל העת למגמות השוק. נפתיע אתכם בכל פעם מחדש כשנכניס היישר לביתכם את כל החידושים במשק. נוסף על כך, באמתחתנו שלל בעלי מקצוע מן השורה הראשונה בכל תחום אפשרי, והם יוכלו לתת לכם ייעוץ והכוונה מקצועית בתחומם ללא כל עלות נוספת. לקוחותינו חשובים לנו במידה רבה מאוד. ובנימה אישית – אנו נשמור ונגן עליכם מפני הוצאות מוגזמות ומפני עלויות מיותרות. אנו נחסוך לכם כסף רב, וזו הבטחה!

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה