רישיון עסק בנס ציונה

בקשה לרישיון עסק בעיר נס ציונה

העיר נס ציונה מגדירה את עצמה כעיר המדגישה ערכי קהילה, משפחתיות ושמירה על איכות הסביבה. עיר זו שואפת להיות חוד החנית ולקבע את עצמה כמרכז לקידום הטכנולוגיה והחדשנות בתחום ההייטק.

לעיר רחוב ראשי מסחרי בשם הרצל, והוא מאגד בתוכו עסקי מזון וחנויות שונות. העיר מתפתחת בלי הרף, והיא מקדמת עסקים חדשים המאפשרים לקהילה להיפתח לחדשנות.

בקרב שלל מקומות התרבות והפנאי שהעיר מציעה אפשר למצוא את אצטדיון הכדורגל, את היכל התרבות ואת הספרייה העירונית הענקית. קצב הגידול של העיר עומד על 4% בשנה והאוכלוסייה שלה עומדת על כ-45 אלף תושבים על פי נתוני לשכת האוכלוסין משנת 2014.

עיריית נס ציונה – מחלקת רישוי עסקים


כתובת: הבנים 9, נס ציונה

קבלת קהל: בימים א'-ה' 8:00–10:00, יום ד' 16:00–18:00 

כל עסק מתחום המזון או עסק המופיע בצו לרישוי עסקים מחויב ברישיון עסק. רישיון העסק ניתן לאדם המנהל את העסק (ולא לעסק, כפי שרבים חושבים בטעות). על כן, כל שינוי במהות העסק או בבעלים, לרבות הוספת שותף, מחייב את חידוש הבקשה לרישיון. הרישיון נועד לאפשר לבעל העסק לפעול כדין ועל פי חוק רישוי עסקים וחוק תכנון ובנייה. ההליך לקבלת רישיון עסק הוא הליך המחייב את התערבותו של בעל מקצוע מהתחום, על פי רוב אדריכל רישוי. תפקידו להנפיק תכניות של העסק ואת תכנון המטבח על פי הדרישות של משרד הבריאות במטרה למנוע מקרים של הרעלת מזון.

לצורך הגשת התכנית לרשות המקומית יש להכין מראש:

- בקשה חתומה על ידי אדריכל (בחמישה עותקים).

- פרשה טכנית (במקרים שבהם מדובר בעסק מתחום המזון).

- חוזה שכירות מול בעל הנכס (את כל החוזה).

- תשלום אגרת פתיחת תיק (333 ₪ נכון לחודש אפריל 2022).

- צילום תעודת זהות של בעל העסק, אישור מרשם החברות ומורשה חתימה (במקרה שמדובר בחברה).

קלוד אדריכלים – מומחים ברישוי עסקים


המשרד מתמחה בתחום הרישוי לעסקים ואף פועל בפריסה ארצית תוך כדי מתן שירותים בקשת רחבה של תחומים לכלל העסקים בארץ. כמשרד מוביל בתחום הרישוי לעסקים ניתן לקבל אצלנו מענה טלפוני לכל שאלה בנוגע לרישיון העסק. המשרד אף דואג ללוות את לקוחותיו אל מול שאר הגורמים המאשרים:

מכבי האש – ליווי העסק מול שירותי הכבאות ובמידת הצורך תכנית בטיחות אש.

משטרה – ייעוץ והכנת תכנית בטיחות לפי דרישת המשטרה לעסקים מסוג פאבים ומועדונים.

איכות הסביבה – ייעוץ והכוונה במילוי טפסים, כגון מידע סביבתי ושפכים.

הנדסה – אגף ההנדסה יושב בתוך הרשות ולעתים נדרש להמציא פתרונות ולהסגיר את העסק ביחס למצבו החוקי. אנו מומחים במציאת פתרונות ואף בהגשת תכניות לצורך רישוי הבנייה לתוספות בנייה או/ חריגות בניייה והמומחיות שלנו שימוש חורג.

משרד הבריאות – משרדנו מעניק תכנון העסקים בהתאם לדרישות החוק על פי התקנות של משרד הבריאות לכלל סוגי העסקים, בדגש על עסקי המזון.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה