רישיון עסק ברמלה

עסק חדש ברמלה? אתה זקוק לרישיון עסק

רמלה נמצאת במישור חוף יהודה שבמישור החוף הדרומי, והיא בירת נפת רמלה ומחוז המרכז בישראל. כבירת המחוז היא מספקת שירותים מחוזיים, מנהליים, חינוכיים, ואף כלכליים ותעשייתיים. מצפון לעיר נמצאים לוד (עיר שכנה מבחינה רישוי עסקים בלוד) , ניר צבי וצריפין, מדרום היישובים מצליח וישרש, ממערב נמצאים נס ציונה, באר יעקב ונצר סרני, וממזרח נמצאים אחיסמך, כפר דניאל וגמזו.

העיר נוסדה בראשית המאה ה-8, וכיום מתגוררים בה למעלה מ-70 אלף תושבים.

העיר שוכנת בין כביש 44, העובר מצפון לה ומחבר בין יפו לבית שמש, לבין הכביש המהיר 431 שנפתח לתנועה בראשית שנת 2009, ומחבר בין ראשון לציון למודיעין. עוד שוכנת העיר סמוך לכבישי האורך 40 ו-6 העוברים ממזרח לה.

ערבוב המגזרים והמגוון האנושי בעיר מעניקים לרמלה את התואר "קולטת עלייה". מיקומה הגאוגרפי בצפון-מזרח מישור החוף מאפשר לתושבים בה ליהנות מתנאי אקלים נוחים לאורך כל השנה. בעבר היא כונתה "עיר המועדונים" והעניקה חסות לזמר המזרחי בתחילת דרכו.

בעיר קיים משב רוח מרענן של פיתוח עסקי ומסחרי. העסקים הנפתחים בה מאופיינים בכך שהם מחזיקים מעמד זמן רב והתחלופה שלהם אינה גבוהה כבשאר הערים במרכז.

עיריית רמלה – האגף לרישוי עסקים


כתובת: שמשון הגיבור 15, רמלה.

קבלת קהל: בתיאום מראש.

בקשה לרישיון עסק מתחילה בתכנון העסק על פי תקנות משרד הבריאות, המשרד שלנו שם דגש על תכנון פונקציונאלי ונוח לעבודה בכל תחומי העסקים ובפרט בעסקי המזון, אשר אנו מתכננים על פי תקנות משרד הבריאות.

לצורך קבלת רישיון עסק, על בעל העסק לעמוד בכל תנאי גורמי האישור השונים שעמם נדרש להתמודד. הדרישות משתנות מעסק לעסק וממקום למקום בעיקר בדרישות הכבאות, אך עם זאת דרישות משרד הבריאות זהות. על כן יש לתכנן את העסק על פי תקנות מזון למניעת זיהום צולב במזון ולעתים אף הרעלת מזון. על כן יש לשכור את שירותו של מתכנן מטבחים מקצועי המכיר את התקנות היטב ומבין אותן משרדנו מלווה את בעל העסק משלב תכנון המטבח ועד קבלת רישיון עסק.

החלוקה העיקרית של השטחים בעסקי המזון: מחסן, מטבח, אזור הגשה ואולם לקוחות. לכל עסקי המזון נדרשים שירותים, לעתים מתאפשרים גם שירותים חיצוניים במרחק הליכה (עד 25 מ'). את החלוקה והתכנון יש לתכנן לפי תרשים זרימה אחד – תרשים זרימה חד-כיווני בלבד.

מדוע נדרש להיעזר בבעל מקצוע עבור הבקשה לרישיון עסק?


על פי חוק רישוי עסקים, על המגיש להיות בעל תעודה של הנדסאי / מהנדס או אדריכל, משמע שעל התכנית להיעשות בידי בעל מקצוע המכיר היטב את יסודות השרטוט. אך אין די בכך. יש להשתמש בבעל מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום, שכבר רישת עסקים רבים בתחומים מגוונים, כדי להעניק לך את השירות שאתה ראוי לו.

משרדנו מתכנן את העסק לשביעות רצונך המלאה, מלווה אותך בכל הליך הרישוי ומעניק שירותי עיצוב פנים ברמה המקצועית ביותר. צור עמנו קשר עוד היום, ונשמח לתת לך ייעוץ טלפוני ראשוני חינם.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה