רישוי עסקים פתח תקווה

רישוי עסקים פתח תקווה

פותחים עסק בעיר פתח תקווה?

העיר פתח תקווה, המכונה גם "אם המושבות", ממוקמת באזור המרכז ונחשבת לעיר פעילה מאוד מבחינה עסקית. יש בה אזור תעשייה רבים וכן מרכזי קניות, ונזכיר כאן את אזור התעשייה סגולה, את קריית אריה ואת קריית מטלון. באזורים אלו, ובמתחמים נוספים בעיר, פועלים עסקים מסוגים שונים. העיר ידועה במרכז הקניות הקרוי "הקניון הגדול". מיקומו המרכזי, על ציר ז'בוטינסקי, וקרבתו לבתי החולים שניידר ובילינסון, מאפשרים לו לבלוט בעיר ולהפוך בקלות ליעד פופולרי הומה אדם.

האגף לרישוי עסקים בעיריית פתח תקווה קרוי בשם "האגף לקידום עסקים", וכשמו כן הוא. קברניטי העיר שמו דגש על קידום העסקים בעיר במטרה ברורה ומוצהרת להפריח את התרבות בעיר, תוך כדי מתן שירות יעיל לבעלי העסקים בעיר.

עיריית פתח תקווה – האגף לקידום עסקים


כתובת: בר כוכבא 63, פתח תקווה

קבלת קהל: ימים א', ה': בין השעות 8:30–12:00. יום ג': בין השעות 8:30–12:00, 16:00–18:00

על כל עסק הטעון רישוי בצו חלה החובה להגיש בקשה לרישיון עסק, כולל כל התכניות הנדרשות על פי חוק. עסק שאינו פועל כך עלול להישפט ולהיסגר.

במשך התהליך לקבלת רישיון העסק, הגורמים השונים המטפלים בבקשה שהוגשה מעבירים דרישות שיש ליישם בעסק על מנת לשמור על בריאות הציבור ועל הגנת הסביבה. אותן דרישות עלולות להיות בעלות משמעויות כלכליות כבדות משקל מבחינה פיננסית. הדבר תלוי בעיקר בגודל העסק ובאופי הטיפול בתיק. לעתים קרובות מצליח משרדנו להנמיך את רף הדרישות הניתנות על ידי אותם גורמי אישור, ובכך אנו חוסכים ללקוח לא רק זמן רב אלא גם הוצאות מיותרות המייקרות שלא לצורך את ההליך לרישוי. כל דרישה של הרשות המקומית מתקבלת אצלנו ונבדקת על ידינו בשבע עיניים. אם אכן אין היא הכרחית לקידום התיק והעסק – נדאג לביטולה. הטיפול בתיק במסלול של ליווי מלא ניתן במעקב צמוד שלנו על הסטטוס של התיק, ובכל הזדמנות אפשרית אנו מקדמים ומזרזים את הטיפול בתיק – למן הצעד ההתחלתי עד לקבלת רישיון העסק.

בתוך כמה זמן ניתן לקבל רישיון עסק?


כמובן שהדבר תלוי בראש ובראשונה בעסק, אך הזמן הממוצע לטיפול בתיק לרישוי הוא כשישה חודשים. עם זאת, משרדנו מעניק ללקוחותיו ליווי מלא במשך 12 חודשים, ובכך אנו מבטיחים למעשה הענקת טיפול מלא ויסודי לאורך כל הדרך – כאמור, למן הצעד הראשון ועד לקבלת רישיון העסק.

לקבלת ייעוץ ראשוני טלפוני חינם אין כסף פנה למשרדנו – קלוד אדריכלים, משרד עתיר ניסיון המתמחה בהכנת תכניות לרישוי עסקים ובליווי צמוד לכל אורך התהליך.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה