רישיון עסק בנתניה

פותח עסק בנתניה? בקשה לרישיון עסק

רישיון עסק בעיר נתניה

כעיר הראשונה בתולדות ישראל, עיר הממוקמת במחוז המרכז, לנתניה יתרונות רבים לרבות תנאי גישה נוחים לכבישים מרכזיים. העיר מעודדת קלטה עלייה בעבר המון עולים מברית המועצות ומצרפת ועד היום יש תיירות רבה מצרפת. לאחרונה אנו עדים לכך שיזמים (עולים חדשים) מפתחים את העיר ופותחים מסעדות ועסקי בילוי באזור החדש לאורך צוקי נתניה, דבר המשפיע לטובה על פיתוח התיירות פנים והקמת בתי המלון חדשים שנפתחים בעיר ומקדמים את התיירות, לעיר מרכזים מסחריים וקניונים רבים הממלאים את העיר בעסקים שונים, האוכלוסייה נחשבת מהמעמד הבינוני – גבוה בעיר.

עיריית נתניה – האגף לרישוי עסקים חוזים ושילוט


כתובת:שד' ויצמן 22 קומה 4 נתניה.

קבלת קהל: ימים א-ה 08:30-13:00 יום ג 14:00-18:00

האגף מטפל במס' תחומים בתחום הרשות ובניהם, רישוי עסקים, מכרזים ושילוט עירוני.
טיפול בחיוב וגביית אגרות שילוט, פיקוח על מתן היתר לשילוט, והיתר לכיסאות ושולחנות.

תהליך הרישוי, משתנה בהתאם לסוג העסק, התחומים מתחלקים ל-10 קטגוריות שונות, והבולט מבניהם הינו עסקי המזון, עסקי המזון מחויב במתכנן / אדריכל אשר מבין את תקנות משרד הבריאות לתכנון מטבח מבשל, המאופיינת בשיטת "בשל-הגש", על התכנון להיות פשוט ככל שנית ופרקטי, חלוקה נכונה של שטחים (מחסן, מטבח, אזור הגשה וכו'...) חלוקה של מדורים ותהליך שטומן בתוכו את תזרים העבודה במטבח, לזה יידרש להוסיף פרשה טכנית המפרטת את כל התהליכים בצורה כתובה, הדבר מאפיין את מהות העסק.

מדוע אני זקוק לאדריכל רישוי?


אז היום אי אפשר להגיש בקשה לרישיון עסק ללא תכניות חתומות על ידי אדריכל / ה.אדריכלות, על החותם לאמת את התכנון המוצע בשטח, ללא הבקשה לרישיון לא יתאפשר לפתוח תיק רישוי ברשות המקומית כחלק מהליך הרישוי.

בין היתר האדריכל אחראי להגדיר את סוג העסק ע"פ חוק רישוי עסקים, הגדרה שגוייה עלולה להוביל לבעיות בהפעלת העסק והתרחבותו העתידית, בעלי עסקים רבים אינם מודעים לזה כלל בעת ההקמה.

הליווי שמעניק אדריכל מנוסה בליווי ההליך מהווה בעצם יכולת להבחין בין טוב ולרע, האם הדרישות שמקבל בעל העסק עומדות בתקנות, עזרה וייעוץ בעל העסק אל מול גורם מאשר, כיצד ניתן לאכוף זאת.

למשרדנו הניסיון הנדרש על מנת ללוות את העסק לרישיון עסק ולפעילותו התקינה אל מול רשויות החוק, נשמח לתת לך מענה. משרדנו מתמחה בהכנת תכניות לרישוי עסקים ובהגשת הבקשה, כולל ליווי מלא של כל ההליך מהצעד הראשון ועד קבלת רישיון העסק.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה