רישיון עסק בחולון, עסקים בחולון

בעל עסק בחולון? בקשה לרישיון עסק

בקשה לרישיון עסק בעיר חולון

כעיר הממוקמת במרכז הארץ, לחולון יתרונות רבים בקרבתה לעיר המרכזית – תל אביב – לרבות תנאי גישה נוחים לכבישים המרכזיים. העיר מעודדת אזורי תעשייה קלה, משרדי הייטק ומסחר. לאחרונה אנו עדים לכך שיזמים רבים מפתחים את העיר ופותחים מסעדות ועסקי בילויים ליליים, דבר המשפיע לטובה על נהירת צעירים לעיר. העיר לובשת במהרה אופי המתאים למשפחות צעירות עם ילדים. העירייה העלתה את החינוך לראש סולם העדיפויות, מופעי תרבות רבים מתקיימים בעיר, ומשפחות רבות שמות פעמיהן למדע-טק ולמוזאון הילדים. העיר מתפתחת, בד בבד היא מפתחת את עולם העסקים ומקבלת את פניהם של היזמים העסקיים בברכה חמה.

בכל הנוגע לרישוי עסקים יש להתייעץ עם המומחים ברישוי: 03-9033003.

עיריית חולון – האגף לרישוי עסקים


כתובת: ויצמן 58, קומה 3

קבלת קהל: ימים א'- ה'  בין השעות 8:30–12:00

תהליך ההגשה של הבקשה בעיריית חולון שונה מזה הקיים ברוב הרשויות בארץ, בין אם זה הדף הראשון שדרישותיו שונות מאלו שבשאר הארץ, ובין אם זה בכך שעוד לפני פתיחת התיק יש דרישה להגיש עותק אחד לבדיקה.

לאחרונה פונים אלינו לא מעט עסקים שאינם טעוני רישוי אך רוצים לפעול לפי החוק ולהגיש בקשה לרישיון עסק. חשוב לנו לחדד את התקנות, כי רק עסק הטעון רישוי ומופיע בצו רישוי עסקים מחויב להגיש בקשה לרישיון עסק. נוסף על כך חשוב להבהיר כי הרישיון ניתן לאדם ולא לעסק עצמו, ובעת מכירת העסק יידרש הקונה להגיש בקשה לרישיון עסק מחדש, על שם הבעלים החדשים, וכל הגורמים יידרשו מחדש לאשר את העסק.

על הבקשה להיות מוגשת על פי הנהלים והחוקים, כשבכל בקשה יהיו המסמכים הרלוונטיים לפתיחת תיק רישוי, בהם הסכם שכירות, צילום תעודת הזהות, אישור ארנונה ותשלום אגרה (נכון לחודש אוקטובר 2021 – 330 ₪). נוסף על כך יש להגיש גרמושקא ובתוכה כל התרשימים ותכניות העסק הנדרשים על פי החוק, ושאותם עושה משרדנו, המתמחה בכך במיוחד, ומפיק אותם בפריסה ארצית.

איך מתחילים בהליך רישוי העסק?


בדרך כלל ההליך הוא תלוי תחום, אך מי שאינו מכיר את תקנות השונות של גורמי הרישוי כגון: משרד הבריאות, התמ"ת, איכות הסביבה ומשרד החקלאות, יכול לפנות אלינו וניתן לו הנחיות ראשוניות באשר לכל סוג של עסק, בדגש על עסקי המזון, הדורשים תכנון קפדני של שטחי המטבח, המחסן ואזור ההגשה על פי ההנחיות והתקנות של משרד הבריאות.

אשר על כן, התקשר למשרדנו עוד היום ונשמח לתת לך מענה. משרדנו מתמחה בהכנת תכניות לרישוי עסקים ובהגשת הבקשה, כולל ליווי מלא של כל ההליך מהצעד הראשון ועד קבלת רישיון העסק.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה