זקוק לרישיון עסק בראשון לציון?

החלטת לפתוח עסק חדש הרשום ב"צו רישוי עסקים", ומכאן שהרשות המקומית מחייבת אותך לפעול על פי חוק ולעמוד בתקנות הגופים השונים, בהם מכבי אש, משטרה, תברואה, תחבורה, בריאות והגנת הסביבה. לכל אחד מהגופים דרישות של תקנות מחמירות לעסקים חדשים. תקנות אלו נועדו להבטיח כי המקום אכן תקין, תקני ובטוח עבור התושבים והסביבה.

במקרים מסוימים עלול התהליך להיות מורכב ובעלות גבוהה. לדוגמה, מסעדות בעלות אזורי ישיבה רבים, אולמות אירועים ומועדונים. בעסקים אלו ייאלץ הבעלים להתקין למשל מערכת ספרינקלרים לכיבוי אש. ישנן עוד תקנות רבות שנגזרות מהן עלויות גבוהות, ולכן צריך בעל העסק להביא בחשבון את כל האלמנטים שיציגו את ההשקעה הראשונית בעסק ככדאית, בנוגע לשאר הדברים שעלולים לצוץ בהליך הרישוי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר נשמח לסייע.

עיריית ראשון לציון – האגף לרישוי עסקים


כתובת: הכרמל 20, קומה 3, ראשל"צ.

קבלת קהל: ימים א', ד', ה'  בין השעות 8:30–13:00, יום ב' – 16:00–18:30

התהליך לקבלת רישיון עסק בראשון לציון כולל הגשת תכניות של העסק על פי התקנות – תרשים מגרש, תרשים סביבה, חזיתות וחתכים של העסק. בעסקי המזון חובה להגיש פרשה טכנית מפורטת לבתי אוכל ועסקי המזון.

במקרים של בקשה לקבלת אישור או רישיון עסק זמני להפעלת העסק, יש להגיש את התכניות ולטפל בדרישות השונות. על כל פנים יש להגיש תכניות, אישורים ומסמכים כדי לקבל את האישור מהרשות להמשיך ולפעול. חשוב לדעת שעלולות להיות הערות שידרשו תיקונים והגשה בשנית. הרשות אינה מחויבת בסוף התהליך לקבל את הגשת הבקשה ואת הוצאת רישיון העסק והיה ונמצא שאין הוא עומד בדרישות התקן שקבעו הגופים השונים.

נשמע מסובך?


אולי, ולכן חשוב להיעזר באדריכל רישוי עסקים בראשון לציון שהוא בעל ניסיון מקצועי וידע רב, אדריכל שיוביל לקבלת הרישיון בראשון לציון במהירות ובמקצועיות רבה. לעתים התהליך מתארך בשל הדרישות הרבות. במקרים מסוימים חשוב להבין ולדעת היטב את צו רישוי העסקים התשע"ד 2013, והדבר טוב ויפה גם לעסקים הטעונים רישוי וּלעסקים שירדו מן הצו.

אל ייאוש! פנה למשרדנו עוד היום ונשמח לתת לך מענה. משרדנו מתמחה בהכנת תכניות ובהגשות של עסקים, כולל ליווי מלא לאורך התהליך, עד קבלת רישיון העסק בראשון לציון. התקשר 03-9033003.

"החיים עוברים ומתקדמים קדימה, התעסקות עם העבר לא תשנה את העתיד"
ז'אן קלוד מקס