רישוי עסקים ביבנה

רישיון עסק ביהוד-מונסון

רישוי עסקים בעיר יהוד

העיר יהוד הוקמה לאחר מלחמת העצמאות על שרידיו של הכפר הערבי יהודייה. בעיר אזור תעשייה מפותח, ובו נמצאים בין השאר מפעלי "מבת" של התעשייה האווירית וכן חברות הייטק, בהן HP. ב-2003 התאחדו יהוד ונווה מונוסון לרשות אחת, וכיום יש בעיר כ-30 אלף איש. העיר סמוכה לסביון, ונחשבת עיר בעלת אוכלוסייה עמידה. רוב העסקים בעיר מצויים בקניון סביונים. יהוד מקדמת עסקים חדשים בסביבתה, דבר המאפשר צמיחה כלכלית ועידוד מקומות עבודה באזור.

מחלקת רישוי עסקים יהוד


כתובת: רח’ מרבד הקסמים 6, יהוד-מונוסון

קבלת קהל: בתיאום מראש

רישיון העסק בא להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים מצד בעל העסק להפעלתו התקינה של העסק על פי מטרות החוק לטובת הציבור הרחב ביהוד ובסביבה.

קיימים מספר גורמים שבעלי עסקים שעסקם טעון רישוי חייבים לקבל את אישורם על מנת להפעיל את העסק.

גורמים אלו רשאים להתנות את אישורם בתנאים בהתאם לחוק.

רשות הרישוי – בכל רשות מוניציפלית קיימת "רשות רישוי", הלוא היא מחלקת רישוי עסקים, שבסמכותה להוציא רישיון לעסקים. בראש רשות הרישוי עומד ראש הרשות המקומית – במקרה זה ראש העיר – אלא אם כן הוא האציל מסמכותו לאחר.

נותני אישור – גורמים אשר מופיעים בצו לרישוי עסקים. לכל פריט רישוי גורמי אישור שונים לרישיון, ובהם משרד הבריאות, המשטרה, משרד הכלכלה, המשרד להגנת הסביבה ומשרד החקלאות – הכול בהתאם לסוג העסק המופיע בצו.

גורמי רישוי – גורמים ברשות המקומית שהסכמתם, המותנית בתנאים ובדרישות מקצועיות ספציפיות, נדרשת לצורך קבלת הרישיון: מחלקת הנדסה, איכות הסביבה, וטרינר, פיקוח ותברואה.

גורמים נוספים – כל פריט רישוי הטעון רישוי נדרש לעבור בדיקה של שירותי הכבאות ושל היחידות הסביבתיות לאיכות הסביבה, שגם הם גורמים מאשרים עבור רשות הרישוי. מבחינת הכבאות, קיימת כיום (2017) הרפורמה החדשה בכבאות המאפשרת לעסקים קטנים, שאינם מהווים גורם סיכון גבוה, להגיש תצהיר כבאות חתום על ידי עורך דין.

מתי נדרש להגיש בקשה לרישיון עסק?


את הבקשה יש להגיש עוד טרם פתיחת העסק, ובעצם כדאי וראוי לפנות אלינו עוד בשלבים הראשוניים כחלק מתהליך הרישוי. התכנון חשוב מאוד לכלל העסקים הטעונים רישוי, בדגש על עסקי המזון.

משרדנו דוגל בשקיפות מול כלל לקוחותיו, ומעניק ליווי אישי ומקצועי בעת "טבילת האש הראשונה". לכל עסק חדש יש סידורים ראשוניים רבים, החל מפתיחת תיק ברשויות המע"מ, וכלה באיתור יועץ מס או רואה חשבון, בפרסום העסק ובשיווקו. הליך הוצאת הרישיון הוא הליך ביורוקרטי הטומן בתוכו תקנות ודרישות לרוב. הצפי הוא כי בעל העסק, עוד טרם פתיחתו של העסק, יתעסק בניירת שלעתים תהיה מוגזמת, וזאת בלשון המעטה. על כן משרדנו מלווה את כל ההליך, על מנת לאפשר לבעל העסק לעסוק במה שחשוב לו באמת, כלומר בהכנסות.

לקבלת הצעת מחיר פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-903-3003. קלוד | מומחים ברישוי עסקים

לחצו כאן לשאלות ותשובות ברישוי עסקים

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה