רישוי עסקים אשדוד

רישיון עסק באשדוד

אשדוד היא אחת הערים הגדולות בדרום, עיר נמל חשובה וכיום החמישית בגודלה בארץ מבחינת נפח האוכלוסייה. אשדוד נחשבת לעיר קולטת עלייה ואף נבנתה על ידי עולים. עובדת היותה צעירה יחסית, קרובה למרכז ומתוכננת היטב העניקו לה כמה וכמה יתרונות ועזרו לה לצמוח בקצב מסחרר ולהביאה למעמדה כיום.

בעיר ניתן למצוא שפע של עסקים שונים בתחום הפנאי – עסקים על חוף הים, מועדונים שונים באזורי התעשייה וכן פאבים ובתי קפה באזורי מסחר הפועלים לאורך שעות היום ובערבים. יזמים המבקשים לפתוח עסק חדש באשדוד מגלים עד מהרה כי זו עסקה בטוחה.

עיריית אשדוד – מחלקת רישוי עסקים


כתובת: בניין העירייה הראשי – הגדוד העברי 10

קבלת קהל: בימים א'–ה' בין השעות 08:30–12:30 ; בימים א'–ג' בין השעות 16:00–18:00.

רק עסק הטעון רישוי על פי צו לרישוי עסקים 2013 מחויב בהוצאת רישיון עסק. המפרט מחולק לעשרה סיווגים שונים, מעסקי המזון ועד הפעלים שונים, כולל מִספרות ומכוני יופי למיניהם. תהליך הגשת הבקשה מחייב ליווי של בעל מקצוע מוסמך (כדוגמת משרדנו, המתמחה בהגשת בקשות לרישוי עסקים). התהליך כולל מספר מרכיבים:

  • מדידות והכנת תכניות אדריכליות של העסק.
  • התאמת סוג העסק לפריט בצו והתמודדות מול הגורמים המאשרים.
  • הכנת הבקשה הכוללת, לרבות תרשים סביבה, תרשים מגרש, חתכים ותכנית העסק באופן מפורט ועל פי התקנות והדרישות השונות של הגורמים המאשרים, כגון משרד הבריאות.
  • הגשת הבקשה לרשות ופתיחת תיק.
  • ליווי מקצועי ואישי מול הדרישות השונות, כולל יועצים מקצועיים.
  • קבלת הרישיון וברכת הצלחה.

ההליך לרישיון עסק עלול להימשך זמן רב בשל התלות במספר רב של גורמים המעורבים בתהליך. לעתים מספר הדרישות רב, וזאת עוד לפני יישומן ואישורן בשנית מול הרשות. כמובן שהעסק צריך לעמוד בכל התנאים המחמירים של מכבי האש, המשטרה, אגף ההנדסה ומשרדי הממשלה – המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות ומשרד העבודה.

נראה לכם מסובך? פנו למומחים ברישוי עסקים


תהליך קבלת רישיון העסק בעזרת משרדנו הופך אותו לקל. המקצועיות והניסיון שלנו, בצד עבודה רבת שנים עם רשויות מקומיות רבות, הקנו לנו את היכולת להתמודד עם כל סוג של רישוי עסק. בעל העסק חוסך בעזרתנו זמן יקר, וכך הוא מתפנה באמת ובתמים לעסוק בנושאים שיוכלו לקדם את העסק שלו – בשיווק, בניהול, בשירות לקוחות וכולי.

טרם תחילת התהליך, משרדנו ממליץ לבצע בדיקת היתכנות לנכס. בדיקה זו מוודאת שהנכס אכן עומד בתנאי הייעוד שבחזונו של בעל העסק, ונוסף על כך מבררת את תקינותו וּמוודאת כי אין בו חריגות בנייה (הואיל וחוק רישיון עסקים כפוף לחוק תכנון וּבנייה).

לקבלת הצעת מחיר ולייעוץ ראשוני ללא עלות פנו אלינו עוד היום: 03-9033003

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה