הצהרת נגישות

הצהרת נגישות לאתר

שיפור חווית המשתמש - נגישות לאתר

משרד קלוד אדריכלים השקיע מאמצים רבים כדי שאתר המשרד ישמש את כלל הגולשים בכל פלטפורמה דיגיטלית, לרבות אנשים בעלי מוגבלויות. האתר נגיש לכול ומאפשר – בעזרת האייקון עם סמליל "נגישות" בראש כל דף מצד שמאל – להפעיל, לחפש, לתמרן ולהתמצא באתר בצורה נוחה ונגישה.

הנגישות של אתר קלוד אדריכלים נועדה לשפר את חוויית המשתמש לממשק ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, כגון מוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון (או עיוורון צבעים) ואף אוכלוסיית גיל הזהב.

עמידה בתקנים


האתר נבדק בתאריך 10.10.2015 על כלל תכניו, ונמצא שהוא עומד בכל הדרישות והתנאים המפורטים בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות, התשע"ג-2013) וכן בתקן 5568 הישראלי (קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט) של הארגון הבין-לאומי העוסק בתקינה ברשת – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 ברמה AA.

בעבורנו, תחום הנגישות הוא יותר מחובה חוקית גרידא. נגישות היא תנאי יסוד לחברה צודקת ומשגשגת. על כן השקענו ונמשיך להשקיע מאמצים כדי שמלבד העמידה בדרישות החוק, תהיה חוויית השימוש באתר נוחה ויעילה לכלל המבקרים בו, ושהפעלת המערכת תהיה קלה ואפשרית בכל סוג של מערכת הפעלה.

חשוב לציין כי למרות מאמצינו הכבירים להביא להנגשה של כלל הדפים באתר, ייתכן שיתגלו חלקים באתר שטרם הושלם הטיפול בהם.

נכון להיום, בקטגוריה "הורדת טפסים" מסמכי ה-PDF עדיין אינם נגישים, אך הדבר יטופל בהקדם. כמו כן יש באתר הפנייה לעמודים חיצוניים, וייתכן שלא כולם מונגשים.

יצירת קשר


אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות, נרצה לדעת זאת כדי להחיש את הטיפול בבעיה. נוסף על כך, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע או הצעות לשיפור השירות.

כל זאת באמצעות כתובת הדוא"ל: claude@claude.co.il

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"אני נמדד על פי החוליה החלשה בצוות שלי"
לא ידוע