רישיון עסק לפאב ומועדון לילה

רישוי עסקים לבר

מועדונים ופאבים נחשבים למקומות בילוי שכיחים ונפוצים בישראל, והם פונים לקהל הרחב. המעוניינים להפעיל עסק מסוג זה מחויבים בעבודת הכנה מקיפה, ובכלל זה קבלת החלטות לא מעטות, כגון הגדרת קהל היעד שיגיע למקום, הסגנון המוזיקלי שיאפיין אותו וסוגי המשקאות והמאכלים שיוצעו ללקוחות. וכל אלה – עוד לפני שנבדקו אופן הניהול ודרכי השיווק של המקום. רק לאחר תכנון קפדני מקדים מגיע הרגע שבו מתחילים להוציא את הרעיון מהכוח אל הפועל.

מרבית המועדונים פועלים בימים קבועים ובשעות שקבע בעל העסק, בעיקר על סמך האפשרויות הנגזרות ממיקום העסק. רוב ההכנסות מגיעות ממכירת משקאות. בערים רבות קיימים אזורים ומתחמים המוגדרים מראש לעסקי המועדונים. הן לא יעלה על הדעת לפתוח מועדון או פאב בלב אזור מגורים. הסיבות העיקריות הן כמובן הרעש ותנועת האנשים הרבה – שני יסודות הפוגעים בעליל באיכות חייהם של התושבים. בפרויקטים עסקיים בכלל, ובעסקי המועדונים בפרט, יש להתייחס לעניין הנגישות כאל חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת רישיון העסק. כלומר, יש לאפשר בעסק נגישות לבעלי מוגבלויות וזמינות לכל סוגי הקהל.

תהליך רישוי העסקים למועדונים ולפאבים


תהליך הרישיון עסק הוא מורכב ותלוי בגודלו של המקום. הגורמים המעורבים בתהליך הרישוי הם:

הרשות המקומית היא האחראית על בטיחות הציבור, ולכן חשוב שהמקום יעמוד בכל התנאים.
נוסף על כך יש צורך במעורבותם של יועצם שונים העובדים בשיתוף פעולה עם משרדנו. לעתים דורשת המשטרה נספח בטיחות, תכנית בטיחות לפי 7.4 א' וניתוח פתרונות בשטח. שירותי הכבאות דורשים תכנית בטיחות אש, קבלת דרישות מיועץ בטיחות ויישומם בשטח. הליווי לרישיון העסק כולל טיפול מול שירותי הכבאות ומול המשטרה בהתאם להסכם.

זקוקים למומחה בתחום רישוי העסקים?


קלוד – משרד אדריכלים המתמחה בתחום הרישוי לכל סוגי העסקים. ההליך מחייב את התערבותו של בעל מקצוע מוסמך לצורך הפקת תכניות ליווי מול הרשות, זירוז וטיפול מול כלל נותני האישורים בתהליך הרישוי. בעזרתנו תוכלו להגיע ליעדכם במקצועיות, במהירות וּבלא דאגות מיותרות.

התקשרו אלינו לייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות וּלקבלת הצעת מחיר מסודרת.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"בעולם שני סוגים של אנשים – אלו המנסים ואלו החושבים. כדי להגיע לפסגה עדיף לנסות!"
ז'אן קלוד מקס