רישוי עסק לחנות תבלינים ופיצוחים

רישיון עסק לחנויות תבלינים

רישוי עסק ועיצוב פנים לחנויות תבלינים ופיצוחים

האם חשבתם לעצמכם אי-פעם כמה כיף זה להיכנס לחנויות תבלינים? דומה שזו מתקפה ידידותית על כל החושים שלנו. תמהיל הריחות והניחוחות, הצבעים הססגוניים, המגוון העשיר של הטעמים והייחודיות הפוטוגנית שמעניקות חנויות מעין אלה – כל אלה יוצרים מעין חגיגה גדולה המזמינה אותנו להתעכב, לרחרח, אולי גם לטעום, ואז לקנות. כיום ניתן לקנות בחנויות מעין אלה אפילו סוגי פולי קקאו במשקל ולהגיע לטעם שתמיד רציתם. הטריוּת והשפע בחנויות תבלינים הם הדבר האמיתי.

מי שאינו יודע איזו השפעה יכולה להיות לתבלין איכותי על המזון הבא אל פינו, כנראה אינו נוהג להיכנס למטבח ולבשל בו.

כיום ניתן לראות בלא מעט מרכולים ('סוּפּרים') דוכני פיצוחים של מותגים שונים. מי שמנהל את הדוכנים הללו הם זכיינים של הרשת. זכיינים אלו כפופים למחירי המרכול. יהיה נכון לומר שתחלופת המוצרים היא מהירה יחסית, ולכן יש ערובה לטריות, אך אם האיכות והמבחר אף הם חשובים לכם, תתקשו לקבל אותם במרכול, בין השאר בשל מגבלת מקום.

אז לְמה אני זקוק כדי לפתוח חנות תבלינים?


אינך זקוק להרבה. אתה צריך בעיקר נכס מתאים שלערכתך יוכל להתאים לפתיחת המקום שתמיד רצית. אין ספק שתוך כדי תנועה תהיה בקשר מול ספקים שונים, וככל שתמכור יותר – כך תקבל מחירים טובים יותר. אך בכך אין הדבר שונה מכל עסק אחר.

מדובר בתחום הטעון ברישוי עסק על פי צו רישוי עסקים, ואם אתה מתכוון להכניס לעסק מקרר לגבינות, יינות, מוצרי חלב וכולי – יידרש ממך רישיון עסק גם לפריט רישוי של מרכול. עסק מעין זה דורש חלוקת שטחים למחסן, כניסה נפרדת לספקים (אם כי אין זו חובה) ותכנון המקום בהתאם לחלל העסק.

יידרש ממך לנצל את כל שטח המקום לטובת אזור המכירה. מבחינת התקנות בעסק של מכירת תבלינים ופיצוחים במשקל, אסור לבצע תהליך של קלייה במקום או טחינה של תבלינים. לזה יידרש תהליך של אישור יצרן.

עיצוב פנים לחנות תבלינים יכול להשפיע מאוד על חוויית הקנייה של הלקוח, החל מהרגע שבו הוא עובר את המסלול ועד הרגע שבו הוא מגיע לקופה. מהכניסה צריכה להיות זווית צפייה מלאה על חלל העסק.

משרדנו התמחה ברישוי עסקים


בין שזה שלב התכנון ובין שזה שלב רישוי העסקים, משרדנו מעניק ליווי מלא לכל אורך התהליך. התכנון והעיצוב לחנות תבלינים ופיצוחים כוללים סט תכניות עבודה לביצוע עבור הקבלן ותוכנית נגרוּת מפורטת לנגר.

הליך הרישוי הוא החלק שבו משרדנו מבצע בדיקת היתכנות לנכס. לאחר מכן אנו מכינים את הבקשה, הכוללת את כל הדרישות לפי הרשות המקומית שבה מתנהל העסק.
על מנת שנוכל להכין עבורכם הצעת מחיר מסודרת לתוכנית העסקית או לכל דרישה ניתן להשאיר פרטים.

להלן מס' מסלולים שמעניק משרדנו לפותחים עסק חדש:


1. הליך לרישיון עסק בלבד. תכנון העסק לפי התקנות, הכולל הכנת בקשה לרישיון וליווי הבקשה לרישוי.

2. ליווי מלא עד קבלת רישיון העסק – משרדנו מטפל ומלווה בכל הפרויקט מתחילתו ועד סופו בכל הליך הרישוי.

3. תכנון, עיצוב פנים ורישוי מלא לתוך העסק, הכולל ליווי מלא לרישוי עסקים ובניהם תכנון, סט תכניות עבודה מלא לקבלן ולנגר.

על מנת לקבל מאתנו הצעת מחיר מותאמת עבורכם צרו מולנו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני טלפוני חינם: 03-903-3003.

נשמח לשמוע מכם

התקשרו אלינו:
03-903-3003

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם

נא למלא את כל השדות
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
"יש שני סוגים בעולם. אנשים שחושבים ואנשים שפועלים."
ז'אן קלוד מקס